Türkçe English
OfoSoft OfoSoft
Hakkımızda

             Kökleri 1970’li yıllarda sn Adnan Çevik’in Sivas eski sanayi sitesinde kurduğu küçük bir mobilya atölyesine dayanan firmamız 1990’lı yıllarda çelik kapı üretimi ile tanışmıştır. 2003 yılına kadar üretim ve satış rakamları işletme olanakları çerçevesinde sınırlı kalmıştır. 2004 yılında Çevik Çelik Kapı San. Tic. Ltd. Şti.’nin kurulması ve üretimin Sivas Organize Sanayi Bölgesi’ne taşınmasıyla birlikte fiyat ve kalitede iyileştirme yapma imkanına kavuşmuştur. 

             Halen 7500m2 açık alanda kurulu olan 2500m2 kapalı alanda çelik kapı üretim, tasarım ve geliştirme faaliyetlerini devam ettiren firmamız BENNA markası ile alanında ilkleri kendi bölgesinde tüketiciye sunmaktan gurur duymaktadır. 
 
             Kaliteli ürünleri çevreyi kirletmeden üretmek ve koşulsuz müşteri ve çalışan mutluluğunu sağlamayı amaçlayan firmamız talep ve beklentilerin sürekli değiştiği günümüzde yenilikçi vizyonuyla kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada sunmayı amaçlamaktadır.
Topluma ve insan emeğine saygı duyularak hazırlanmış olan bu çalışmanın ortaya çıkmasında emeği geçen tedarikçilerimize, BENNA çalışanlarına ve kıymetli önerileriyle katkıda bulunan bütün müşterilerimize minnettarız.
 
 
                                                 SAYGILARIMIZLA.
 

 

OfoSoft
Telif Hakkı 2013-2014 Benna Çelik Kapı'ya Aittir.
Online : 1 | Bügün : 32
Toplam : 289862